Titles you rated
To the MoonRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
WaywardRated ★ 2.5
AemaRated ★ 3.0
S LineRated ★ 0.5
High KickRated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Gilmore Girls: A Year in the LifeRated ★ 1.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Half Blue SkyRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 2.5
No Gain No LoveRated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 1.5- The FrogRated ★ 2.0