Series
Ratings
24
Oh My VenusRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
HealerRated ★ 2.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
BigRated ★ 2.5- Kuk HeeRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.5
Prosecutor PrincessRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0