Titles you rated
Oh My VenusRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0