Titles you rated
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 5.0
CloseRated ★ 3.5
PossessionRated ★ 2.0
eXistenZRated ★ 2.0
VideodromeRated ★ 3.0
Dead RingersRated ★ 4.0- A Tale of Thousand StarsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Last MileRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
A Scene at the SeaRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 5.0
It's a Summer Film!Rated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0