Titles you rated
The GiverRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
Trade Your LoveRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 2.5
Justice LeagueRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0