Series
Ratings
53
The Silent SeaRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
MistyRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5