Series
Ratings
24
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 0.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0