Titles you rated
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
The Bride with White Hair 2Rated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 5.0