Movies
Ratings
205
AlienRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.0
CadaverRated ★ 1.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 5.0
SaltRated ★ 3.0
Underworld: EvolutionRated ★ 1.5
LeonRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.5
Paranormal Activity: Tokyo NightRated ★ 2.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0