Titles you rated
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Man of MenRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
The Butcher BoyRated ★ 3.5
Pale MoonRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
28 Years LaterRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
PossessorRated ★ 3.0
The LighthouseRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Red RoomsRated ★ 3.5