Series
Ratings
17
Oh My GhostRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Twenty Years OldRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 1.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Big ManRated ★ 5.0
Stock FlowerRated ★ 1.0
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 3.5