Movies
Ratings
392
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
WarriorRated ★ 5.0
Rocky BalboaRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 3.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.5