Titles you rated
Eat Pray LoveRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0