Titles you rated
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
The BrosRated ★ 5.0
BewitchedRated ★ 4.0
Daddy Day CareRated ★ 5.0
Jenny, JunoRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 1.0
X-MenRated ★ 5.0
The Nice GuysRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Mood IndigoRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 5.0
The DressmakerRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Magic in the MoonlightRated ★ 2.5