Titles you rated
GoosebumpsRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 3.5
FrankRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Gods of EgyptRated ★ 2.5
Will You Be ThereRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
FuryRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 2.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0