Movies
Ratings
328
August RushRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Fall in Love at First KissRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Tune in for LoveRated ★ 2.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The 100th Love with YouRated ★ 2.0
SouthpawRated ★ 1.5
The KingRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
Escape from PretoriaRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5