Series
Ratings
24- 다큐프라임 - 법과 정의Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
Love RainRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 0.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0