Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 2.5
SWITCHRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 2.5
ConfessionRated ★ 3.5
RememberRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0