Series
Ratings
19
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 3.0
Empire of GoldRated ★ 5.0