Titles you rated
Producing NobutaRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 2.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
BrainRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 1.5
Golden TimeRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 2.5
PunchRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 1.0