Movies
Ratings
17
RudderlessRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
SoulRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 1.5
HerRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0