Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 0.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 0.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 0.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0