Movies
Ratings
331
Black SwanRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.5
HowlingRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 2.5
Perfect NumberRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 2.5
CommitmentRated ★ 2.5
The SuspectRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 3.5
NoahRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 2.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5