Movies
Ratings
16
A Single RiderRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0