Series
Ratings
184- Physical: AsiaRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 1.0
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 2.0