Titles you rated
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Wakako zake Season 3Rated ★ 3.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Good PartnerRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 5.0
QueenRated ★ 4.0- 72 Seconds Season 3Rated ★ 4.5
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 1.0
Innocence, Fight Against False ChargesRated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.5
Partners for JusticeRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 1.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 4.0