Movies
Ratings
314
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 2.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
21 Jump StreetRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
UnknownRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0