Titles you rated
Oh My GhostRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 4.5
JackpotRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0- Bambino!Rated ★ 4.5
Jeon Woo ChiRated ★ 4.0
HwajungRated ★ 3.0
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Liar GameRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0