Titles you rated
28 Days LaterRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0