Titles you rated
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
- Super RookieRated ★ 4.0
PianoRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Secret DoorRated ★ 5.0
On AirRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
Mischievous KissRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5