Series
Ratings
50
JumongRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 2.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 4.5
You Are All SurroundedRated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 1.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Liar GameRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 2.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
SignRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 2.5