Titles you rated
Furious 7Rated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5