Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 1.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0