Movies
Ratings
34
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 2.5
Shaolin SoccerRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
UpRated ★ 2.5