Series
Ratings
16
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Feast of the GodsRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 3.0
- Orphan BlackRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
ForeverRated ★ 5.0
He Who Can't MarryRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5