Series
Ratings
404
From Season 1Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
17.3 About a sexRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 2.5- Dr. Stone SCIENCE FUTURE part 2Rated ★ 3.5
Dr. Stone Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
HannibalRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 3.0- Haneuljae's MurderRated ★ 3.0
High CookieRated ★ 2.0
One the WomanRated ★ 2.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 1.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5
Junji Ito CollectionRated ★ 3.5- Searching for the Full MoonRated ★ 3.0
- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 2.5
- Kiko-chan's SmileRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 1.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 2.5