Movies
Ratings
17
WhiplashRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 4.0