Movies
Ratings
35
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0