Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
True GritRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
SleepRated ★ 2.5
GravityRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 5.0
SoulRated ★ 5.0
RansomedRated ★ 2.5