Titles you rated
PiRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
Singin' in the RainRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 3.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 2.5
FailanRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
No.3Rated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 3.5