Movies
Ratings
115
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0