Titles you rated
ThorRated ★ 4.0- The CureRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
South BoundRated ★ 4.0
HerculesRated ★ 2.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
R.I.P.D.Rated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 5.0
Vantage PointRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 5.0