Movies
Ratings
15
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.5
SpyRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Murder, Take OneRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 5.0