Titles you rated
History of a SalarymanRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.5
HealerRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5