Series
Ratings
20
You're My PetRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 2.5- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
SkinsRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0