Titles you rated
- プライドRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0- 정의의 아군Rated ★ 4.0
Code BlueRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 3.0
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 4.5- My Boss, My HeroRated ★ 4.5
Queen's FlowerRated ★ 2.5
HERORated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 2.5
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Hogu's LoveRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 4.0
The Last CinderellaRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0