Movies
Ratings
21
Begin AgainRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.0
August RushRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 1.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0