Series
Ratings
18
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 2.5
Angry MomRated ★ 4.5
H.I.TRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 0.5
Big ManRated ★ 2.0