Titles you rated
The Divine MoveRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 2.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 3.5
SawRated ★ 0.5
TakenRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 3.0