Series
Ratings
12
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 5.0